Назад

Логотип порадника Поліція під контролемПорадник "Поліція під контролем"

Назад

Логотип порадника Поліція під контролемПорадник "Поліція під контролем"

Порадник «Поліція під контролем» містить правову інформацію про те, як поводитись із поліцією в різних життєвих ситуаціях, як запобігти чи вирішити конфлікти з нею. Найбільш типові ситуації згруповано у такі тематичні блоки: «Зустріч із поліцейським на вулиці»; «Вас звинувачують у адміністративному правопорушенні (протокол, затримання)»; «Вас викликають у відділення поліції»; «Обшук Вашого помешкання або іншого володіння» тощо. Практичний порадник розроблений експертами Асоціації УМДПЛ та орієнтований на широкий загал — всіх тих, хто хоче захистись від свавілля поліції та вирішувати питання правовим шляхом.

Окрім того, в ньому зібрано контакти організацій, де можуть проконсультувати чи надати юридичну допомогу, якщо особа опинилась в складній ситуації, а також телефони та адреси територіальних відділень поліції.

Додаток розроблений Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ). Пропозиції та зауваження щодо роботи додатку приймаються за адресою: umdpl.association@gmail.com.

Порадик регулярно оновлюється відповідно до змін в законодавстві та пропозицій користувачів. Також деталізуються та розширюються розділи, з’являються нові тощо.

Порадник функціонує за сприяння програми "МАТРА" Посольства Королівства Нідерландів. За зміст порадника відповідають лише автори, і його за жодних обставин не можна вважати таким, що відбиває позицію Посольства Королівства Нідерландів.